CHP 2015 Genel Seçimlerinde bu isimleri aday gösterdi

Cumhuriyet Halk Partisi, 7 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek 25’inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde aday gösterilenlerin listesini açıkladı. İsimler, şöyle:

ADANA                        1       ELİF DOĞAN TÜRKMEN   ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ADANA                        2       ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER         ÜNİVERSİTE         SERBEST
ADANA                        3       İBRAHİM ÖZDİŞ         ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
ADANA                        4       Aydın USLUPEHLİVAN     ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
ADANA                        5       MUSTAFA KEMAL ÖZKAN         ÜNİVERSİTE         DOKTOR
ADANA                        6       MÜZEYYEN ŞEVKİN ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
ADANA                        7       RIZA METE        ÜNİVERSİTE     DOKTOR
ADANA                        8       AHMET ADIGÜZEL    ÜNİVERSİTE     DOKTOR
ADANA                        9       ABDULLAH SEDAT DOĞAN       ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
ADANA                        10     RUKİYE ÇİNKILIÇ      ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ADANA                        11     AKİF KEMAL AKAY   ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
ADANA                        12     MUSTAFA BİLGİLİOĞLU   ÜNİVERSİTE     DİŞ HEKİMİ
ADANA                        13     YÜKSEL KARAASLAN       ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR
ADANA                        14     ORHAN SÜMER         LİSE SERBEST
ADIYAMAN                 1       MEHMET SELÇUK TABAK         ÜNİVERSİTE         DOKTOR
ADIYAMAN                 2       ABDURRAHMAN TUTDERE       ÜNİVERSİTE         AVUKAT
ADIYAMAN                 3       FATMA ULUBEY        YÜKSEKOKUL  GAZETECİ
ADIYAMAN                 4       MEHMET KARAHAN İLKOKUL  İŞADAMI
ADIYAMAN                 5       KARİP BOZKURT      LİSE SERBEST
AFYONKARAHİSAR           1       BURCU KAYIKCI        ÜNİVERSİTE     AVUKAT
AFYONKARAHİSAR           2       MEHMET ALİ ECER  ÜNİVERSİTE     DOKTOR
AFYONKARAHİSAR           3       MEHMET TUĞRUL AKKUŞ        LİSE TİCARET
AFYONKARAHİSAR           4       YALÇIN GÖRGÖZ     LİSE SERBEST
AFYONKARAHİSAR           5       BEKİR KASAP   ÜNİVERSİTE     MEMUR
AĞRI                            1       CEMİL ERHAN  ÜNİVERSİTE     AVUKAT
AĞRI                            2       MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN       ÜNİVERSİTE         EĞİTİMCİ
AĞRI                            3       MEHMET SIDDIK YEL        İLKOKUL  EMEKLİ
AĞRI                            4       ERKAN SAYAN YÜKSEKOKUL  ESNAF
AKSARAY                   1       MEHMET ÖZTÜRK    ÜNİVERSİTE     ECZACI
AKSARAY                   2       HAŞMET TEKİN ÖKÇE      ÜNİVERSİTE     EMEKLİ

AKSARAY                   3       MEHMET ALİ TOPAÇ         İLKOKUL  EMEKLİ
AMASYA                     1       MUSTAFA TUNCER  ÜNİVERSİTE     AVUKAT
AMASYA                     2       RAMİS TOPAL  LİSE İŞADAMI
AMASYA                     3       DEVRİM ERSOY        ÜNİVERSİTE     TİCARET
ANKARA            1. Bölge     1       AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN        ÜNİVERSİTE         ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
ANKARA            1. Bölge     2       NECATİ YILMAZ        ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ANKARA            1. Bölge     3       TEKİN Bingöl ÜNİVERSİTE     DOKTOR
ANKARA            1. Bölge     4       AYLİN NAZLIAKA       ÜNİVERSİTE     İŞKADINI
ANKARA            1. Bölge     5       LEVENT GÖK   ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ANKARA            1. Bölge     6       ALİ HAYDAR HAKVERDİ   ÜNİVERSİTE         AVUKAT
ANKARA            1. Bölge     7       BÜLENT KUŞOĞLU  ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR
ANKARA            1. Bölge     8       HİKMET TEPE  ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ANKARA            1. Bölge     9       GAMZE TAŞCIER      ÜNİVERSİTE     ECZACI
ANKARA            1. Bölge     10     EMRE DOĞAN  ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ANKARA            1. Bölge     11     SELAHATTİN EMRE ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ANKARA            1. Bölge     12     DURDU ÖZBOLAT    LİSE İŞADAMI
ANKARA            1. Bölge     13     SEMA AKSOY   ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ANKARA            1. Bölge     14     KAZIM SÖNMEZ        ÜNİVERSİTE     EMEKLİ
ANKARA            1. Bölge     15     FARUK ÖZDEMİR      ÜNİVERSİTE         SENDİKACI
ANKARA            1. Bölge     16     ERDOĞAN KILIÇ       ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ANKARA            1. Bölge     17     BİRSEN TEMİR ÜNİVERSİTE     EĞİTİMCİ
ANKARA            1. Bölge     18     İLYAS GÜVEN EROĞLU    ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
ANKARA            2. Bölge     1       ŞENAL SARIHAN       ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ANKARA            2. Bölge     2       MURAT EMİR    ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ANKARA            2. Bölge     3       AHMET Haluk Koç ÜNİVERSİTE     DOKTOR
ANKARA            2. Bölge     4       NİHAT YEŞİL     ÜNİVERSİTE     SERBEST
ANKARA            2. Bölge     5       ALİRIZA ERBAY         ÜNİVERSİTE     DOKTOR
ANKARA            2. Bölge     6       CELALETTİN KOÇ     LİSE İŞADAMI
ANKARA            2. Bölge     7       SEMRA DİNÇER        ÜNİVERSİTE         Ekonomist
ANKARA            2. Bölge     8       BARIŞ OZAN VURAL ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ANKARA            2. Bölge     9       ALİ YILMAZ       ÜNİVERSİTE     AVUKAT

ANKARA         2. Bölge10SERVET ÜNSALÜNİVERSİTEDOKTOR
ANKARA            2. Bölge     11     SELMA ERGEN ÜNİVERSİTE     SERBEST
ANKARA            2. Bölge     12     HAYDAR DOĞAN      YÜKSEKOKUL  EMEKLİ
ANKARA            2. Bölge     13     ABİDİN ŞAHİN   YÜKSEK LİSANS       AVUKAT
ANKARA            2. Bölge     14     UFUK ATAÇ      ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
ANTALYA                    1       NİYAZİ NEFİ KARA    ÜNİVERSİTE     DOKTOR
ANTALYA                    2       DENİZ BAYKAL YÜKSEK LİSANS       AVUKAT
ANTALYA                    3       ÇETİN OSMAN BUDAK      ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ
ANTALYA                    4       MUSTAFA AKAYDIN ÜNİVERSİTE     DOKTOR
ANTALYA                    5       DEVRİM KÖK    YÜKSEKOKUL  TURİZMCİ
ANTALYA                    6       FİGEN ÇALIKUŞU     ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ANTALYA                    7       RAFET ZEYBEK        ÜNİVERSİTE     SAVCI
ANTALYA                    8       NUSRET BAYAR       YÜKSEKOKUL  EĞİTİMCİ
ANTALYA                    9       DENİZ FİLİZ       ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ANTALYA                    10     SULTAN YEGEN        ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ANTALYA                    11     SEVİNDİK GİZLİ         ÜNİVERSİTE     DOKTOR
ANTALYA                    12     CAVİT ARI         ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ANTALYA                    13     GÜRKUT ACAR         ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ANTALYA                    14     İBRAHİM KESER       YÜKSEK LİSANS       ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
ARDAHAN                   1       ENSAR ÖĞÜT   ÜNİVERSİTE     İŞADAMI
ARDAHAN                   2       SEZGİN KAYA  ÜNİVERSİTE     İŞADAMI
ARTVİN                       1       UĞUR BAYRAKTUTAN      ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ARTVİN                       2       MUSA ULUTAŞ ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
AYDIN                          1       BÜLENT TEZCAN      ÜNİVERSİTE     AVUKAT
AYDIN                          2       METİN LÜTFİ BAYDAR      ÜNİVERSİTE     DOKTOR
AYDIN                          3       HÜSEYİN YILDIZ       LİSE İŞADAMI
AYDIN                          4       MEHMET FATİH ATAY       ÜNİVERSİTE     AVUKAT
AYDIN                          5       TAYFUN TALİPOĞLU         ÜNİVERSİTE     GAZETECİ
AYDIN                          6       FERDA ÇAĞLAR ERKUT   YÜKSEK LİSANS         İŞLETMECİ
AYDIN                          7       FULYA ÜSTÜNDAĞ  ÜNİVERSİTE     BİYOLOG
BALIKESİR                  1       MEHMET TÜM  YÜKSEKOKUL  İŞADAMI

BALIKESİR      2AHMET AKINLİSESANAYİCİ
BALIKESİR                  3       NAMIK HAVUTÇA      ÜNİVERSİTE     AVUKAT
BALIKESİR                  4       FİKRET ŞAHİN  ÜNİVERSİTE     DOKTOR
BALIKESİR                  5       ALİ KEMAL DEVECİLER    ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR
BALIKESİR                  6       ENSAR AYTEKİN       ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR
BALIKESİR                  7       İRFAN BARIŞ    LİSE EMEKLİ
BALIKESİR                  8       İSMAİL AYNUR YÜKSEKOKUL  MALİ MÜŞAVİR
BARTIN                       1       MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA        ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
BARTIN                       2       AYSU BANKOĞLU    ÜNİVERSİTE     AVUKAT
BATMAN                     1       CELAL AYHAN LİSE İŞADAMI
BATMAN                     2       AHMET DURMAZ      ORTAOKUL       MÜTEAHHİT
BATMAN                     3       KEMAL DEMİR  İLKOKUL  MÜTEAHHİT
BATMAN                     4       MENDÜH DOĞRU     İLKOKUL  SERBEST
BAYBURT                   1       MURAT BÜLBÜL        LİSE YÖNETİCİ
BAYBURT                   2       ÖNAL AŞUT      İLKOKUL  ÇİFTÇİ
BİLECİK                       1       YAŞAR TÜZÜN LİSE İŞADAMI
BİLECİK                       2       ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET      ÜNİVERSİTE         AVUKAT
BİNGÖL                       1       AHMET BAZANCİR   LİSE EMEKLİ
BİNGÖL                       2       KEMAL SATICI  ÜNİVERSİTE     EMEKLİ
BİNGÖL                       3       HÜSEYİN NEGÜZEL İLKOKUL  İŞÇİ
BİTLİS                          1       NASİP UYĞAN  YÜKSEKOKUL  OPERATÖR
BİTLİS                          2       MEHMET KAÇAR      ORTAOKUL       SERBEST
BİTLİS                          3       MEVLAN KARABAĞ  ORTAOKUL       ESNAF
BOLU                           1       TANJU ÖZCAN ÜNİVERSİTE     AVUKAT
BOLU                           2       YUSUF RENKLİ         ÜNİVERSİTE     AVUKAT
BOLU                           3       MEHMET BURAK COP      YÜKSEK LİSANS         ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
BURDUR                     1       MEHMET GÖKER      ÜNİVERSİTE     DOKTOR
BURDUR                     2       KADİR KOÇ       ÜNİVERSİTE     ÖĞRETMEN
BURDUR                     3       OKAN KURD     ÜNİVERSİTE     ECZACI
BURSA                        1       LALE KARABIYIK       YÜKSEK LİSANS       ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
BURSA                        2       CEYHUN İRGİL ÜNİVERSİTE     DOKTOR

BURSA          3ORHAN SARIBALÜNİVERSİTEMÜHENDİS
BURSA                        4       ERKAN AYDIN  ÜNİVERSİTE     ECZACI
BURSA                        5       NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU     ÜNİVERSİTE         AVUKAT
BURSA                        6       MUSTAFA ŞENYURT         ÜNİVERSİTE     İŞADAMI
BURSA                        7       ASÜDE ŞENOL ÜNİVERSİTE     AVUKAT
BURSA                        8       NURAY ÇOHAN         ÜNİVERSİTE     MİMAR
BURSA                        9       İSMET KARACA         ÜNİVERSİTE     TURİZMCİ
BURSA                        10     TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN       ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
BURSA                        11     DENİZ BAYKAL ÜNİVERSİTE     AVUKAT
BURSA                        12     ÖZGÜR ŞAHİN ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
BURSA                        13     NECATİ ŞAHİN ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
BURSA                        14     ŞADİ ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE     İŞLETMECİ
BURSA                        15     ERKAN DÖNMEZ      LİSE YÖNETİCİ
BURSA                        16     AYŞE ŞAHİN     ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR
BURSA                        17     İNAN KESER     ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
BURSA                        18     METİN ÇELİK    LİSE ESNAF
ÇANAKKALE                        1       MUHARREM ERKEK ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ÇANAKKALE                        2       BÜLENT ÖZ      LİSE YÖNETİCİ
ÇANAKKALE                        3       AHMET KÜÇÜK         ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
ÇANAKKALE                        4       ALİ SARIBAŞ     ÜNİVERSİTE     MİMAR
ÇANKIRI                      1       MURAT BERAT ATALAY   YÜKSEK LİSANS         İŞADAMI
ÇANKIRI                      2       İLHAN TEKİN    LİSE EMEKLİ
ÇORUM                       1       TUFAN KÖSE   ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ÇORUM                       2       MUHARREM BOZDOĞAN LİSE ANTRENÖR
ÇORUM                       3       DİNÇER SOLMAZ      ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ÇORUM                       4       SAİM TOPGÜL  İLKOKUL  SERBEST
DENİZLİ                       1       MELİKE BASMACI     ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
DENİZLİ                       2       KAZIM ARSLAN         ÜNİVERSİTE     AVUKAT
DENİZLİ                       3       GÜLİZAR BİÇER KARACA ÜNİVERSİTE     AVUKAT
DENİZLİ                       4       ADİL DEMİR      ÜNİVERSİTE     AVUKAT
DENİZLİ                       5       AHMET DİVARCI       ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

DENİZLİ        6HALİS ÖDELYÜKSEK LİSANSİŞADAMI
DENİZLİ                       7       ADNAN KESKİN         ÜNİVERSİTE     AVUKAT
DİYARBAKIR                        1       MUHSİN KOÇYİĞİT   ÜNİVERSİTE         EKONOMİST
DİYARBAKIR                        2       GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU         ÜNİVERSİTE     AVUKAT
DİYARBAKIR                        3       GÜLABİ ŞİMŞEK        ÜNİVERSİTE     MİMAR
DİYARBAKIR                        4       MURAT UZUN   ÜNİVERSİTE     ECZACI
DİYARBAKIR                        5       MAHMUT AZİZ ŞERAN      YÜKSEKOKUL         İŞADAMI
DİYARBAKIR                        6       ASLI AÇIKGÖZ ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
DİYARBAKIR                        7       MUSTAFA BOZ ÜNİVERSİTE     AVUKAT
DİYARBAKIR                        8       AYŞE YELKOVAN     ÜNİVERSİTE     EMEKLİ
DİYARBAKIR                        9       BURHAN ALTAY        LİSE EMEKLİ
DİYARBAKIR                        10     VEYSİ ERGÜN  YÜKSEKOKUL  SERBEST
DÜZCE                        1       ZAFER TEBER ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ
DÜZCE                        2       ALİ FUAT ŞAŞOĞLU ÜNİVERSİTE     DOKTOR
DÜZCE                        3       ÖMER TAŞLI     YÜKSEK LİSANS       EMEKLİ
EDİRNE                       1       OKAN GAYTANCIOĞLU    YÜKSEK LİSANS         ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
EDİRNE                       2       ERDİN BİRCAN LİSE İŞADAMI
EDİRNE                       3       GÜRKAN GÜNESER ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
ELAZIĞ                        1       FEYZİ SEPTİOĞLU   LİSE MÜTEAHHİT
ELAZIĞ                        2       YAŞAR KARABULUT         ÜNİVERSİTE     EMEKLİ
ELAZIĞ                        3       MUSTAFA YAVUZ     LİSE GAZETECİ
ELAZIĞ                        4       FADİME YILMAZ        ÜNİVERSİTE     SERBEST
ERZİNCAN                  1       ERDOĞAN ÖZYALÇIN       ÜNİVERSİTE     DOKTOR
ERZİNCAN                  2       YALÇIN TANRIVERDİ         YÜKSEK LİSANS         MEMUR
ERZURUM                  1       GONCA AYTAŞ ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ERZURUM                  2       İSMAİL İME        LİSE EMEKLİ
ERZURUM                  3       ORHAN BOZKURT    ÜNİVERSİTE     GAZETECİ
ERZURUM                  4       DİLEK SOMUN  İLKOKUL  SERBEST
ERZURUM                  5       ŞABAN OTURGAN    ÜNİVERSİTE     SERBEST
ERZURUM                  6       EDİP CENGİZ    YÜKSEKOKUL  EMEKLİ
ESKİŞEHİR                 1       GAYE USLUER ÜNİVERSİTE     DOKTOR

ESKİŞEHİR      2UTKU ÇAKIRÖZERÜNİVERSİTEGAZETECİ
ESKİŞEHİR                 3       CEMAL OKAN YÜKSEL     ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ESKİŞEHİR                 4       ERMAN GÖLET         ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
ESKİŞEHİR                 5       METİN TOMSUK        ÜNİVERSİTE     EMEKLİ
ESKİŞEHİR                 6       ERDAL ÇAKICIER     LİSE İŞADAMI
GAZİANTEP                1       MEHMET ŞEKER       ÜNİVERSİTE     DOKTOR
GAZİANTEP                2       MEHMET GÖKDAĞ   ÜNİVERSİTE     AVUKAT
GAZİANTEP                3       ALİ PERİ   ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
GAZİANTEP                4       ALİ SAYIN ÜNİVERSİTE     DİŞ HEKİMİ
GAZİANTEP                5       ERDAL GEÇİT  ÜNİVERSİTE     AVUKAT
GAZİANTEP                6       SELİM KARAHAN      ÜNİVERSİTE     AVUKAT
GAZİANTEP                7       MİRAY ÇANKAYA BULUT ÜNİVERSİTE     AVUKAT
GAZİANTEP                8       MUSTAFA ASLAN     ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
GAZİANTEP                9       MAHMUT KOZBAŞ    ÜNİVERSİTE     VETERİNER
GAZİANTEP                10     ADİLE MERVE ALTINBAŞ ÜNİVERSİTE     AVUKAT
GAZİANTEP                11     SEMRA HARMAN      YÜKSEKOKUL  EMEKLİ
GAZİANTEP                12     AHMET ŞAHİN SEYRAN    ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
GİRESUN                    1       BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU         ÜNİVERSİTE         ECZACI
GİRESUN                    2       SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU      ÜNİVERSİTE         ECZACI
GİRESUN                    3       İBRAHİM AKGÜN       LİSE İŞÇİ
GİRESUN                    4       BASRİ GÜRSOY        ÜNİVERSİTE     ECZACI
GÜMÜŞHANE                      1       MUSTAFA GÜLTEKİN        ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
GÜMÜŞHANE                      2       EDA ÇUBUKÇU         ÜNİVERSİTE         ÖĞRETMEN
HAKKARİ                     1       YAKUP SAMİOĞLU   YÜKSEKOKUL  MEMUR
HAKKARİ                     2       GİYASETTİN KOÇ     İLKOKUL  İŞADAMI
HAKKARİ                     3       KEREM KORKMAZ    LİSE SERBEST
HATAY                         1       HİLMİ YARAYICI        ÜNİVERSİTE     ÖĞRETMEN
HATAY                         2       MEVLÜT DUDU ÜNİVERSİTE     AVUKAT
HATAY                         3       SERKAN TOPAL        ÜNİVERSİTE     EĞİTİMCİ
HATAY                         4       BİROL ERTEM  ÜNİVERSİTE     DOKTOR
HATAY                         5       MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU ÜNİVERSİTE         DOKTOR

HATAY          6SUZAN ALHASOĞLULİSEMUHASEBECİ
HATAY                         7       SONAY AYKUT ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
HATAY                         8       MEHMET GÖZEL       LİSE TİCARET
HATAY                         9       BİLGEN DUMAN        ÜNİVERSİTE     KİMYAGER
HATAY                         10     DÖNDÜ DİLAN BEDİR        ÜNİVERSİTE     ECZACI
IĞDIR                           1       ADİL AŞIRIM     ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
ISPARTA                     1       İRFAN BAKIR    ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
ISPARTA                     2       İSA ÖNDER DİNÇTÜRK     ÜNİVERSİTE     ECZACI
ISPARTA                     3       MUSTAFA CEYHAN  ÜNİVERSİTE     İŞLETMECİ
ISPARTA                     4       İZZET BEYDOĞAN    ORTAOKUL       ÇİFTÇİ
İSTANBUL         1. Bölge     1       ŞAFAK PAVEY YÜKSEK LİSANS       YÖNETİCİ
İSTANBUL         1. Bölge     2       GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ   YÜKSEK LİSANS         DİŞ HEKİMİ
İSTANBUL         1. Bölge     3       Gürsel Tekin         LİSE YÖNETİCİ
İSTANBUL         1. Bölge     4       BARIŞ YARKADAŞ    LİSE GAZETECİ
İSTANBUL         1. Bölge     5       MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ      YÜKSEK LİSANS     MALİYECİ
İSTANBUL         1. Bölge     6       MAHMUT TANAL       ÜNİVERSİTE     AVUKAT
İSTANBUL         1. Bölge     7       ilhan kesici   YÜKSEK LİSANS         MÜHENDİS
İSTANBUL         1. Bölge     8       OĞUZ KAAN SALICI  ÜNİVERSİTE     siyaset BİLİMCİ
İSTANBUL         1. Bölge     9       ihsan özkes  YÜKSEK LİSANS       MÜFTÜ
İSTANBUL         1. Bölge     10     ONURSAL ADIGÜZEL        ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
İSTANBUL         1. Bölge     11     ALİ ÖZCAN        ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
İSTANBUL         1. Bölge     12     METİN AĞIRMAN       ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
İSTANBUL         1. Bölge     13     KADİR GÖKMEN ÖĞÜT     ÜNİVERSİTE     DİŞ HEKİMİ
İSTANBUL         1. Bölge     14     CEM HAYDAR BEKTAŞ     YÜKSEK LİSANS         EKONOMİST
İSTANBUL         1. Bölge     15     BİRSEN TURSUN DEMİREL       ÜNİVERSİTE         DOKTOR
İSTANBUL         1. Bölge     16     İRFAN KARACAN      ÜNİVERSİTE     AVUKAT
İSTANBUL         1. Bölge     17     BERHAN ŞİMŞEK      YÜKSEK LİSANS         YÖNETMEN
İSTANBUL         1. Bölge     18     DERYA ŞENTÜRK     ÜNİVERSİTE         EKONOMİST
İSTANBUL         1. Bölge     19     MUSTAFA CAN ATAKLI     ÜNİVERSİTE         GAZETECİ
İSTANBUL         1. Bölge     20     NECDET SARAÇ       ÜNİVERSİTE     GAZETECİ
İSTANBUL         1. Bölge     21     HASAN UZUNYAYLA         ORTAOKUL         İŞADAMI

İSTANBUL       1. Bölge22OSMAN TANEY KORUTÜRKÜNİVERSİTEEMEKLİ
İSTANBUL         1. Bölge     23     İLKAY ORHAN  ÜNİVERSİTE     AVUKAT
İSTANBUL         1. Bölge     24     ERKAN BAŞBOĞA    ÜNİVERSİTE     ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
İSTANBUL         1. Bölge     25     İRFAN HÜSEYİN YILDIZ    YÜKSEK LİSANS         MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL         1. Bölge     26     NURETTİN SARIBAL ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
İSTANBUL         1. Bölge     27     HÜSNİYE KAYA         ÜNİVERSİTE     TURİZMCİ
İSTANBUL         1. Bölge     28     ÖZGEN NAMA  ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ
İSTANBUL         1. Bölge     29     SÜLEYMAN GÜZEL  ORTAOKUL       YÖNETİCİ
İSTANBUL         1. Bölge     30     YAŞAR HASAN YALÇINKAYA   ÜNİVERSİTE         DOKTOR
İSTANBUL         1. Bölge     31     DOĞAN ÇAKMAK      ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
İSTANBUL         2. Bölge     1       SELİNA DOĞAN         ÜNİVERSİTE     AVUKAT
İSTANBUL         2. Bölge     2       AYKUT ERDOĞDU    ÜNİVERSİTE     DENETÇİ
İSTANBUL         2. Bölge     3       MUSTAFA Sezgin Tanrıkulu         YÜKSEK LİSANS     AVUKAT
İSTANBUL         2. Bölge     4       DURSUN ÇİÇEK        YÜKSEK LİSANS         EMEKLİ
İSTANBUL         2. Bölge     5       SÜLEYMAN Sencer Ayata    YÜKSEK LİSANS     SOSYOLOG
İSTANBUL         2. Bölge     6       GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN         ÜNİVERSİTE         MİMAR
İSTANBUL         2. Bölge     7       KADRİ Enis Berberoğlu       ÜNİVERSİTE         EKONOMİST
İSTANBUL         2. Bölge     8       DİDEM ENGİN   YÜKSEK LİSANS         MÜHENDİS
İSTANBUL         2. Bölge     9       MUSTAFA SARIGÜL ÜNİVERSİTE     İŞADAMI
İSTANBUL         2. Bölge     10     YÜKSEL MANSUR KILINÇ ÜNİVERSİTE         YÖNETİCİ
İSTANBUL         2. Bölge     11     CENGİZ ALP     YÜKSEK LİSANS       DOKTOR
İSTANBUL         2. Bölge     12     ÇETİN SOYSAL         LİSE EMEKLİ
İSTANBUL         2. Bölge     13     MELDA ONUR  ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ
İSTANBUL         2. Bölge     14     HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU         ÜNİVERSİTE     GAZETECİ
İSTANBUL         2. Bölge     15     GÜL YÜKSEL    ÜNİVERSİTE     SİYASET BİLİMCİ
İSTANBUL         2. Bölge     16     ZEYNEL ÖZTÜRK     ÜNİVERSİTE     AVUKAT
İSTANBUL         2. Bölge     17     İNAN GÜNEY    YÜKSEK LİSANS       MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL         2. Bölge     18     DURSUN BULUT       ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
İSTANBUL         2. Bölge     19     ÖZGÜR KOÇAK         YÜKSEKOKUL  İŞADAMI
İSTANBUL         2. Bölge     20     MEHMET ERCAN KARAKAŞ      ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
İSTANBUL         2. Bölge     21     GÜVEN KARATAŞ     ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ

İSTANBUL       2. Bölge22SEYFULLAH BEYSÜLENÜNİVERSİTEEMEKLİ
İSTANBUL         2. Bölge     23     MUSTAFA OZAN ŞER        ÜNİVERSİTE         İŞADAMI
İSTANBUL         2. Bölge     24     TEVFİK CEM TÜZÜN ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
İSTANBUL         2. Bölge     25     MEHMET SEVİGEN   LİSE İŞADAMI
İSTANBUL         2. Bölge     26     HÜLYA GÜNTAŞ       YÜKSEKOKUL         ÖĞRETMEN
İSTANBUL         3. Bölge     1       BİHLUN TAMAYLIGİL         ÜNİVERSİTE         EKONOMİST
İSTANBUL         3. Bölge     2       İLHAN CİHANER        ÜNİVERSİTE     AVUKAT
İSTANBUL         3. Bölge     3       ENGİN ALTAY   ÜNİVERSİTE     EĞİTİMCİ
İSTANBUL         3. Bölge     4       ALİ ŞEKER        ÜNİVERSİTE     DOKTOR
İSTANBUL         3. Bölge     5       erdoğan toprak YÜKSEKOKUL  YÖNETİCİ
İSTANBUL         3. Bölge     6       EREN ERDEM  LİSE GAZETECİ
İSTANBUL         3. Bölge     7       MURAT ÖZÇELİK      ÜNİVERSİTE     EMEKLİ
İSTANBUL         3. Bölge     8       ZEYNEL EMRE ÜNİVERSİTE     AVUKAT
İSTANBUL         3. Bölge     9       Mehmet Bekaroğlu     ÜNİVERSİTE         DOKTOR
İSTANBUL         3. Bölge     10     SİBEL ÖZDEMİR        YÜKSEK LİSANS         ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
İSTANBUL         3. Bölge     11     EMİNE GÜLİZAR EMECAN         ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
İSTANBUL         3. Bölge     12     EFKAN BOLAÇ ÜNİVERSİTE     AVUKAT
İSTANBUL         3. Bölge     13     ÖZGÜR KARABAT    ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL         3. Bölge     14     SÜLEYMAN ÇELEBİ İLKOKUL  SENDİKACI
İSTANBUL         3. Bölge     15     HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN ÜNİVERSİTE     DİŞ HEKİMİ
İSTANBUL         3. Bölge     16     ERHAN BOZAN ÜNİVERSİTE     İŞADAMI
İSTANBUL         3. Bölge     17     TÜLAY ATEŞ    ÜNİVERSİTE     AVUKAT
İSTANBUL         3. Bölge     18     MEHTAP ALBAYRAK         ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
İSTANBUL         3. Bölge     19     RIZA AKPOLAT ÜNİVERSİTE     TURİZMCİ
İSTANBUL         3. Bölge     20     HÜSEYİN AYDOĞDU         ÜNİVERSİTE         İŞADAMI
İSTANBUL         3. Bölge     21     KEMAL ÇEBİ     ÜNİVERSİTE     İKTİSATÇI
İSTANBUL         3. Bölge     22     NURCAN ŞANLI         YÜKSEKOKUL  İŞKADINI
İSTANBUL         3. Bölge     23     ŞAHANIM METER     ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
İSTANBUL         3. Bölge     24     TAŞKAN UYSAL        LİSE SERBEST
İSTANBUL         3. Bölge     25     İBRAHİM YENER       ÜNİVERSİTE         ÖĞRETMEN
İSTANBUL         3. Bölge     26     YEGÂNE GÜLEY       YÜKSEK LİSANS         AVUKAT

İSTANBUL       3. Bölge27HÜSEYİN AKSUÜNİVERSİTEYÖNETİCİ
İSTANBUL         3. Bölge     28     KEMAL DENİZ BOZKURT  ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
İSTANBUL         3. Bölge     29     SELAMİ DEĞİRMENCİ       ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL         3. Bölge     30     SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR         LİSE         SERBEST
İSTANBUL         3. Bölge     31     ALİ ULVİ GÖKBULAK         ÜNİVERSİTE         EKONOMİST
İZMİR                  1. Bölge     1       SELİN SAYEK BÖKE ÜNİVERSİTE     İKTİSATÇI
İZMİR                  1. Bölge     2       MUSA ÇAM       ÜNİVERSİTE     EĞİTİMCİ
İZMİR                  1. Bölge     3       AHMET Tuncay Özkan  ÜNİVERSİTE         GAZETECİ
İZMİR                  1. Bölge     4       TACETTİN BAYIR      LİSE İŞADAMI
İZMİR                  1. Bölge     5       ÖZCAN PURÇU         ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ
İZMİR                  1. Bölge     6       ALİ YİĞİT  LİSE İŞLETMECİ
İZMİR                  1. Bölge     7       MURAT BAKAN ÜNİVERSİTE     AVUKAT
İZMİR                  1. Bölge     8       MUHSİN KURT LİSE İŞADAMI
İZMİR                  1. Bölge     9       ALİ HIDIR ULUDAĞ   ÜNİVERSİTE     AVUKAT
İZMİR                  1. Bölge     10     EDNAN ARSLAN       ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
İZMİR                  1. Bölge     11     SABRİ ERGÜL  ÜNİVERSİTE     AVUKAT
İZMİR                  1. Bölge     12     SEVDA ERDAN KILIÇ         ÜNİVERSİTE         AVUKAT
İZMİR                  1. Bölge     13     TURGAY BOZOĞLU YÜKSEK LİSANS         EKONOMİST
İZMİR                  2. Bölge     1       Zeynep Altıok       ÜNİVERSİTE     YAZAR
İZMİR                  2. Bölge     2       Kemal Kılıçdaroğlu    ÜNİVERSİTE         HESAP UZMANI
İZMİR                  2. Bölge     3       ZEKERİYA TEMİZEL ÜNİVERSİTE         EKONOMİST
İZMİR                  2. Bölge     4       MUSTAFA ALİ BALBAY     ÜNİVERSİTE         GAZETECİ
İZMİR                  2. Bölge     5       aytun çıray  ÜNİVERSİTE     DOKTOR
İZMİR                  2. Bölge     6       ATİLA SERTEL ÜNİVERSİTE     GAZETECİ
İZMİR                  2. Bölge     7       KAMİL OKYAY SINDIR       ÜNİVERSİTE         ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
İZMİR                  2. Bölge     8       ALİ ENGİN         ÜNİVERSİTE     İŞADAMI
İZMİR                  2. Bölge     9       HÜSEYİN SEZER      ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
İZMİR                  2. Bölge     10     ÜLKÜMEN RODOPLU        ÜNİVERSİTE         DOKTOR
İZMİR                  2. Bölge     11     ALİ KEMAL ELİTAŞ   ÜNİVERSİTE         TEKNİSYEN
İZMİR                  2. Bölge     12     TAHA OKAN      ÜNİVERSİTE     DOKTOR
İZMİR                  2. Bölge     13     NURGÜL UÇAR AKTUĞ    ÜNİVERSİTE         GAZETECİ

KAHRAMANMARAŞ                    1         KAMİL DALKARALİSESANAYİCİ
KAHRAMANMARAŞ                     2       AYŞE NİLDEN BAYAZIT POSTALCI         ÜNİVERSİTE     ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
KAHRAMANMARAŞ                     3       EYLEM ÇAĞRAŞ       ÜNİVERSİTE         AVUKAT
KAHRAMANMARAŞ                     4       HİLMİ EMRE KAZANCI       ÜNİVERSİTE         MALİ MÜŞAVİR
KAHRAMANMARAŞ                     5       KİBAR ÖZDEMİR       LİSE İŞLETMECİ
KAHRAMANMARAŞ                     6       SELİM SÜMEN  ÜNİVERSİTE     AVUKAT
KAHRAMANMARAŞ                     7       FATİH VİCDAN LİSE MUHASEBECİ
KAHRAMANMARAŞ                     8       DURAN ÖZDAL ÜNİVERSİTE     İŞADAMI
KARABÜK                   1       CEVDET AKAY YÜKSEK LİSANS       İŞADAMI
KARABÜK                   2       MUSTAFA AKAY        YÜKSEKOKUL  GAZETECİ
KARAMAN                  1       MUSTAFA CEM KAĞNICI  ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
KARAMAN                  2       UYGAR TALAY ÜNİVERSİTE     ECZACI
KARS                           1       ZEKİ NACİTARHAN   ÜNİVERSİTE     İŞLETMECİ
KARS                           2       ERKAN KARAGÖZ    ÜNİVERSİTE     HUKUKÇU
KARS                           3       AYSEL SADAK İLTAŞ        YÜKSEK LİSANS         GAZETECİ
KASTAMONU                      1       AHMET CANER YENİDÜNYA     ÜNİVERSİTE         ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
KASTAMONU                      2       HASAN ŞEN      YÜKSEKOKUL  EMEKLİ
KASTAMONU                      3       YILMAZ KARAKOÇ    ÜNİVERSİTE     İKTİSATÇI
KAYSERİ                     1       ÇETİN ARIK       YÜKSEK LİSANS       DOKTOR
KAYSERİ                     2       ALİ PAŞA TAN  ÜNİVERSİTE     MALİYECİ
KAYSERİ                     3       AŞKIN GENÇ    ÜNİVERSİTE     İŞADAMI
KAYSERİ                     4       FEYZULLAH KESKİN         ÜNİVERSİTE     SERBEST
KAYSERİ                     5       TÜLİN TEMEL   ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
KAYSERİ                     6       MUSTAFA ASLAN     ÜNİVERSİTE     AVUKAT
KAYSERİ                     7       AYHAN GÜLSOY       ÜNİVERSİTE     EMEKLİ
KAYSERİ                     8       MUSTAFA UTKU SARI       ÜNİVERSİTE     AVUKAT
KAYSERİ                     9       NAHİDE SEVGİ YALÇIN     YÜKSEKOKUL  EMEKLİ
KIRIKKALE                  1       MURAT ÇAKIRCA      ÜNİVERSİTE     AVUKAT
KIRIKKALE                  2       ZİYA KAVLAK   ÜNİVERSİTE     AVUKAT
KIRIKKALE                  3       HACI ARAP KARADURMUŞ       YÜKSEKOKUL         EMEKLİ
KIRKLARELİ               1       TÜRABİ KAYAN         ÜNİVERSİTE     MİMAR
KIRKLARELİ        2 VECDİ GÜNDOĞDU İLKOKUL ESNAF
KIRKLARELİ               3       MEHMET TUNA SOYKAN ÜNİVERSİTE     DİŞ HEKİMİ
KIRŞEHİR                   1       YILMAZ ZENGİN        İLKOKUL  İŞADAMI
KIRŞEHİR                   2       RİFAT ERTEM  ÜNİVERSİTE     NOTER
KİLİS                            1       MEHMET AKİF PERKER    ÜNİVERSİTE     ESNAF
KİLİS                            2       ÖKKAŞ ASLANTAŞ   ORTAOKUL       EMEKLİ
KOCAELİ                     1       FATMA KAPLAN HÜRRİYET      ÜNİVERSİTE         AVUKAT
KOCAELİ                     2       HAYDAR AKAR ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ
KOCAELİ                     3       TAHSİN TARHAN      YÜKSEKOKUL  İŞADAMI
KOCAELİ                     4       TURAN DUMLU         ÜNİVERSİTE     ECZACI
KOCAELİ                     5       CUMA KARAVAR       LİSE İŞADAMI
KOCAELİ                     6       MEHMET TAMER SOLAKOĞLU         ÜNİVERSİTE         AVUKAT
KOCAELİ                     7       AYHAN MUTLU ÜNİVERSİTE     DOKTOR
KOCAELİ                     8       RASİM MERİÇ   ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ
KOCAELİ                     9       ASUDE FIRAT ÖZKAN       LİSE İŞLETMECİ
KOCAELİ                     10     KEMAL NİŞANCI        ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
KOCAELİ                     11     SABRİYE ŞAHİN        LİSE EMEKLİ
KONYA                        1       MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT   ÜNİVERSİTE         DOKTOR
KONYA                        2       GÜLSÜM FİLORİNALI        ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR
KONYA                        3       MEHMET TURGAY BİLGE ÜNİVERSİTE     AVUKAT
KONYA                        4       ALİ CEMAL CÖMERT         ÜNİVERSİTE         VETERİNER
KONYA                        5       MEHMET ALİ ÜNAL   ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
KONYA                        6       ALİ SAYAR        ÜNİVERSİTE     DOKTOR
KONYA                        7       DENİZ İNDİBİ ÇELİK  ÜNİVERSİTE     İŞLETMECİ
KONYA                        8       HÜSEYİN YAĞCI       ÜNİVERSİTE     TİCARET
KONYA                        9       SAİM SEZEN     YÜKSEK LİSANS       EMEKLİ
KONYA                        10     ALİ TEKİŞ ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
KONYA                        11     MUSA GÖKÇE  LİSE TEKNİSYEN
KONYA                        12     EMİNE BALIK    ÜNİVERSİTE     AVUKAT
KONYA                        13     MEHMET GAYRETLİ LİSE YÖNETİCİ
KONYA                        14     MEHMET TOPBAŞ    ÜNİVERSİTE     AVUKAT

KÜTAHYA        1ALİ FAZIL KASAPÜNİVERSİTEDOKTOR
KÜTAHYA                   2       MEHMET AYDIN UZUN      ORTAOKUL       İŞADAMI
KÜTAHYA                   3       FİSUN YILDIZ    LİSE EV HANIMI
KÜTAHYA                   4       İBRAHİM SOLMAZ     YÜKSEK LİSANS       EMEKLİ
MALATYA                   1       VELİ AĞBABA   ÜNİVERSİTE     İŞADAMI
MALATYA                   2       HULİSİ PORGALI       LİSE İŞADAMI
MALATYA                   3       BERNA KARADAŞ     ÜNİVERSİTE     AVUKAT
MALATYA                   4       MEMBA KUŞCU         ÜNİVERSİTE     AVUKAT
MALATYA                   5       YUSUF SÜRÜCÜ       ÜNİVERSİTE     AVUKAT
MALATYA                   6       ETEM KÖRÜKMEZ    LİSE İŞADAMI
MANİSA                       1       ÖZGÜR ÖZEL   ÜNİVERSİTE     ECZACI
MANİSA                       2       MAZLUM NURLU       ÜNİVERSİTE     AVUKAT
MANİSA                       3       TUR YILDIZ BİÇER    ÜNİVERSİTE     DOKTOR
MANİSA                       4       MUSTAFA BAŞGÜLŞEN    ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
MANİSA                       5       SABRİ TEMEL   LİSE ESNAF
MANİSA                       6       SAKİNE ÖZ        ÜNİVERSİTE     MİMAR
MANİSA                       7       ABDULLAH SAKA      ÜNİVERSİTE     MALİ MÜŞAVİR
MANİSA                       8       HASAN ÖREN   LİSE İŞADAMI
MANİSA                       9       SANİYE AĞGÜL         ÜNİVERSİTE     ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
MARDİN                      1       MEHMET ÇİFTSÜREN       LİSE ESNAF
MARDİN                      2       MUHAMMED OLĞAÇ         ÜNİVERSİTE         ÖĞRETMEN
MARDİN                      3       ÖZLEM KARAMAN    YÜKSEKOKUL  EMEKLİ
MARDİN                      4       MEHMET FIRAT İNAL        ÜNİVERSİTE     SERBEST
MARDİN                      5       HAMZE EFE      İLKOKUL  EMEKLİ
MARDİN                      6       AYDIN PAKSAK         ORTAOKUL       ESNAF
MERSİN                       1       HÜSEYİN ÇAMAK      ÜNİVERSİTE     DOKTOR
MERSİN                       2       DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR  ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ
MERSİN                       3       AYTUĞ ATICI    ÜNİVERSİTE     DOKTOR
MERSİN                       4       MUSTAFA BAYSAN  LİSE SANAYİCİ
MERSİN                       5       SERDAL KUYUCUOĞLU   YÜKSEK LİSANS         MÜHENDİS
MERSİN                       6       SİBEL GAZİ TABEL   YÜKSEK LİSANS       ŞEHİR PLANCISI

MERSİN         7EBRU ÇALIŞKANÜNİVERSİTEAVUKAT
MERSİN                       8       SEYİT ÖZANANAR    ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
MERSİN                       9       ALİ KOÇ    ORTAOKUL       İŞADAMI
MERSİN                       10     NEVİN ZAİMOĞLU     ÜNİVERSİTE     AVUKAT
MERSİN                       11     CELAL ÇELİK    YÜKSEK LİSANS       EMEKLİ
MUĞLA                        1       AKIN ÜSTÜNDAĞ      ÜNİVERSİTE     AVUKAT
MUĞLA                        2       ÖMER SÜHA ALDAN ÜNİVERSİTE     HUKUKÇU
MUĞLA                        3       NURETTİN DEMİR     ÜNİVERSİTE     DOKTOR
MUĞLA                        4       BURAK ERBAY ÜNİVERSİTE     AVUKAT
MUĞLA                        5       EMRAH DOĞU  ORTAOKUL       TURİZMCİ
MUĞLA                        6       SÜLEYMAN GİRGİN  ÜNİVERSİTE     İŞÇİ
MUŞ                             1       ŞEMSETTİN ONULER        LİSE ESNAF
MUŞ                             2       FEVZİ GÜMÜŞ  ÜNİVERSİTE     AVUKAT
MUŞ                             3       YILDIRIM PAÇAL       LİSE SERBEST
NEVŞEHİR                  1       HİLMİ BÜLENT TEKİNER   ÜNİVERSİTE     SERBEST
NEVŞEHİR                  2       CUMA YORGANCI     ÜNİVERSİTE     DOKTOR
NEVŞEHİR                  3       OSMAN FAHRİ ERTİK        ÜNİVERSİTE     EMEKLİ
NİĞDE                         1       DOĞAN ŞAFAK ÜNİVERSİTE     TURİZMCİ
NİĞDE                         2       SEVGİ ÖZBEK  ÜNİVERSİTE     DİŞ HEKİMİ
NİĞDE                         3       RAMAZAN ERTAN    LİSE İŞADAMI
ORDU                          1       SEYİT TORUN  ÜNİVERSİTE     İKTİSATÇI
ORDU                          2       MUSTAFA ADIGÜZEL        ÜNİVERSİTE     DOKTOR
ORDU                          3       İDRİS YILDIZ     ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
ORDU                          4       İSA YAZICI         LİSE İŞLETMECİ
ORDU                          5       OSMAN GÜNGÖR     YÜKSEKOKUL  İŞADAMI
OSMANİYE                 1       NİHAT ÇERÇİ    YÜKSEK LİSANS       ÖĞRETMEN
OSMANİYE                 2       MURAT KOLUÇOLAK        YÜKSEK LİSANS         MÜHENDİS
OSMANİYE                 3       SERPİL DÜZGÜN      LİSE EV HANIMI
OSMANİYE                 4       HATİCE ERDUR         YÜKSEKOKUL  EMEKLİ
RİZE                             1       KENAN BIYIK    ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
RİZE                             2       TAHSİN OCAKLI        ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS

RİZE           3CANDAN EYÜBOĞLUÜNİVERSİTEEMEKLİ
SAKARYA                   1       ENGİN ÖZKOÇ ÜNİVERSİTE     İŞADAMI
SAKARYA                   2       HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN       LİSE MÜTEAHHİT
SAKARYA                   3       ERDOĞAN ISIR ÜNİVERSİTE     ESNAF
SAKARYA                   4       AYHAN BAL      ÜNİVERSİTE     SERBEST
SAKARYA                   5       ELİF ASİYE BAŞER   YÜKSEK LİSANS         ULUSLARARASI İLİŞKİLER
SAKARYA                   6       AYŞE KILIÇ       ÜNİVERSİTE     EMEKLİ
SAKARYA                   7       ENİS CEYLAN   ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
SAMSUN                     1       KEMAL ZEYBEK        LİSE İŞADAMI
SAMSUN                     2       HAYATİ TEKİN  ÜNİVERSİTE     MİMAR
SAMSUN                     3       NESLİHAN HANCIOĞLU    ÜNİVERSİTE     EMEKLİ
SAMSUN                     4       MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN     ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
SAMSUN                     5       ŞABAN SEVİNÇ         ÜNİVERSİTE     GAZETECİ
SAMSUN                     6       FATMA NECİLE ÇOKAY    ÜNİVERSİTE     DİŞ HEKİMİ
SAMSUN                     7       ATIF TOMRUKÇU      YÜKSEK LİSANS         MÜHENDİS
SAMSUN                     8       ŞEVKİ YILMAZ  İLKOKUL  MÜTEAHHİT
SAMSUN                     9       MEHMET ATALAY     ÜNİVERSİTE     YÖNETİCİ
SİİRT                            1       FIRAT SOYSAL LİSE SERBEST
SİİRT                            2       CİNDİ EREN      LİSE EMEKLİ
SİİRT                            3       KAMİLE BALCI  LİSE ANTRENÖR
SİNOP                          1       BARIŞ KARADENİZ   ÜNİVERSİTE     EKONOMİST
SİNOP                          2       MUSTAFA ACUN       LİSE EMEKLİ
SİVAS                          1       ALİ AKYILDIZ    ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
SİVAS                          2       HAYDAR GÖLBAŞI   YÜKSEK LİSANS       ÖĞRETİM ÜYESİ
SİVAS                          3       ULAŞ KARASU ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
SİVAS                          4       BAKİ ÇOBAN     ÜNİVERSİTE     DOKTOR
SİVAS                          5       İSMAİL ŞAHİN   ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ŞANLIURFA                1       ALİ MURAT BUCAK   LİSE TİCARET
ŞANLIURFA                2       HASAN OĞUL   ÜNİVERSİTE     ÖĞRETMEN
ŞANLIURFA                3       RESUL BEBE    ÜNİVERSİTE     ÖĞRETMEN
ŞANLIURFA                4       SEDAT SAĞIR  ÜNİVERSİTE     İŞADAMI

ŞANLIURFA      5İSMAİL BAHÇACIÜNİVERSİTEEMEKLİ
ŞANLIURFA                6       MAHMUT HAN ŞAHİN        LİSE SERBEST
ŞANLIURFA                7       AKİLE YEKTAŞ LİSE HEMŞİRE
ŞANLIURFA                8       MUZAFFER YİĞİTBAŞI      LİSE GAZETECİ
ŞANLIURFA                9       KEMAL EŞSİZ   LİSE ESNAF
ŞANLIURFA                10     AHMET HELVACI      LİSE SERBEST
ŞANLIURFA                11     LÜTFÜ KÜÇÜKBAYRAK    LİSE ÇİFTÇİ
ŞANLIURFA                12     CANER ÇAMLIBEL    ORTAOKUL       SERBEST
ŞIRNAK                       1       ABDULLAH GÜKÇE  ORTAOKUL       SERBEST
ŞIRNAK                       2       AGİT AYKUT     İLKOKUL  SERBEST
ŞIRNAK                       3       HAVA ADİYAMAN      İLKOKUL  EV HANIMI
ŞIRNAK                       4       ŞAHİN ZİREK    İLKOKUL  SERBEST
TEKİRDAĞ                  1       FAİK ÖZTRAK   ÜNİVERSİTE     EKONOMİST
TEKİRDAĞ                  2       CANDAN YÜCEER    ÜNİVERSİTE     DOKTOR
TEKİRDAĞ                  3       EMRE KÖPRÜLÜ       ÜNİVERSİTE     AVUKAT
TEKİRDAĞ                  4       İLHAMİ ÖZCAN AYGUN     YÜKSEK LİSANS         MÜHENDİS
TEKİRDAĞ                  5       ARZU MANDALI SUCU      YÜKSEK LİSANS         YÖNETİCİ
TEKİRDAĞ                  6       ŞERAFETDİN TERZİ ÜNİVERSİTE     EMEKLİ
TOKAT                         1       ORHAN DÜZGÜN      ÜNİVERSİTE     DOKTOR
TOKAT                         2       GÜLPERİ COŞAR      ÜNİVERSİTE     EMEKLİ
TOKAT                         3       MİNE BAŞ ÜNİVERSİTE     AVUKAT
TOKAT                         4       SİNAN YAVUZ YAVAŞ       YÜKSEK LİSANS         MÜHENDİS
TOKAT                         5       TAHİR YILDIRIM        LİSE EMEKLİ
TRABZON                   1       HALUK PEKŞEN        ÜNİVERSİTE     AVUKAT
TRABZON                   2       ALİ TÜREN ÖZTÜRK YÜKSEK LİSANS         MÜHENDİS
TRABZON                   3       AHMET KAYA   ÜNİVERSİTE     MÜHENDİS
TRABZON                   4       MURAT ÖZÇİLİNGİR ÜNİVERSİTE     ESNAF
TRABZON                   5       YAVUZ KARAN ÜNİVERSİTE     İŞLETMECİ
TRABZON                   6       MUSTAFA AYDIN      ÜNİVERSİTE     UZMAN
TUNCELİ                     1       SANİYE BARUT         ÜNİVERSİTE     AVUKAT
TUNCELİ                     2       GÜRSEL EROL LİSE SERBEST

UŞAK           1ÖZKAN YALIMLİSESERBEST
UŞAK                           2       İSMET AKIN      ÜNİVERSİTE     İŞADAMI
UŞAK                           3       MUSTAFA AYDIN      ÜNİVERSİTE     VETERİNER
VAN                              1       NADİR KARTAL         ÜNİVERSİTE     ECZACI
VAN                              2       ERKAN NÜKTE ÜNİVERSİTE     ECZACI
VAN                              3       GÜRGİN ASLAN        YÜKSEKOKUL  TEKNİKER
VAN                              4       HATİCE GÜLENOĞLU       LİSE SERBEST
VAN                              5       GÜLCAN İNCE  LİSE SERBEST
VAN                              6       HAYRULLAH IRTAK  LİSE ESNAF
VAN                              7       ABUBEKİR YEŞİLOVA       ÜNİVERSİTE         SOSYOLOG
VAN                              8       MUHTAR ERDOĞAN LİSE SERBEST
YALOVA                      1       MUHARREM İNCE     ÜNİVERSİTE     ÖĞRETMEN
YALOVA                      2       MURAT OCAK  ORTAOKUL       SERBEST
YOZGAT                      1       HASAN ASLAN NURDOĞDU     ÜNİVERSİTE         İŞADAMI
YOZGAT                      2       ZEYNEP KILINÇARSLAN  LİSE İŞKADINI
YOZGAT                      3       GÜLHANIM CEYLAN YÜKSEKOKUL  EMEKLİ
YOZGAT                      4       HATİCE AÇIKGÖZ     LİSE EV HANIMI
ZONGULDAK                       1       ŞERAFETTİN TURPCU      ÜNİVERSİTE         MİMAR
ZONGULDAK                       2       ÜNAL DEMİRTAŞ      ÜNİVERSİTE     AVUKAT
ZONGULDAK                       3       DENİZ YAVUZYILMAZ       ÜNİVERSİTE         MÜHENDİS
ZONGULDAK                       4       HARUN AKIN    LİSE İŞADAMI
ZONGULDAK                       5       ALİ İHSAN KÖKTÜRK         ÜNİVERSİTE         AVUKAT

Print Friendly, PDF & Email
2015-04-07T16:18:57+00:00 7 Nisan 2015|