Fuat Avni KaçAk Saray’dan ‘Acı’ Bildirdi: “Önce polisleri öldürtün, biz de sivilleri indireceğiz”

KaçAk Saray’ın ‘başının belası’ Fuat Avni bu sefer Beştepe’de yapılan kanlı planlar, Doğu ve Güneydoğu Anadolu başta olmak üzere tüm Türkiye üzerinde oynanan karanlık ve kirli oyunlar hakkında ciddi iddialarda bulundu.

‘Siz eylem yapın, biz sivil indireceğiz’

Fuat Avni’nin iddialarına göre askerler mümkün olduğunca yedekte tutulurken piyon olarak ilk önce polisler kullanılıyor, Ankara’dan verilen talimatlarla MİT’in KCK içerisindeki hücrelerince öncelikli polis hedeflerine gerçekleştirilen saldırılar sonucu mümkün olduğunca çok sayıda polisin ölmesi amaçlanırken, karşılığında sivil halk üzerinde katliam gerçekleştirileceği, bu sayede KCK içerisindeki MİT hücrelerinde çatışmaya girenlerin can güvenliğinin sağlanacağı konusunda teminat verildiği iddiaları yer alıyor. İddialara göre bölgedeki sivil halka yönelik planlanan ve birkaç gündür uygulamaya da konduğu görünen katliamlar, eski İçişleri Bakanı Efkan Ala’nın seçim öncesinde bölgeye gönderdiği özel harekat ve derin devlete bağlı silahlı güçler tarafından gerçekleştirilirken karşı çıkanlar ve görevden ayrılmak isteyen üst düzey yetkililer fişlenerek tehdit ediliyor.

“Bölgedeki halkın infazı derin devletin adamlarına bırakıldı”

Fuat Avni attığı tweet’lerde, Ankara’dan iletilen ve zamanı gelince yerine getirilecek ‘onlarca askerin aynı anda şehit edilebileceği‘ talimatı MİT’in KCK hücrelerinde bekletilirken, kanlı planlar ve provokasyonlar ile bölgenin oy kullanılamaz bir hale getirilmesinin ve tamamen ‘temizlenmesinin’ hedeflendiğini yazdı.

KaçAk Saray’ın IŞİD ile olan münasebetlerinde, kamuoyu baskısını hafifletmek için yapılan ve hiç tutuklama gerçekleştirilmeden örtbas edilen göstermelik operasyonlar dışında herhangi bir değişiklik olmadığını aktaran Fuat Avni’nin iddialarına göre yurtdışı Türkiye’den IŞİD’e yönelik operasyon beklerken ilişkiler daha da geliştirilmiş, hatta TIR seferlerinin sayısı bile arttırılmış durumda. Tweet’lerden aktarıldığına göre bu ‘sıkı’ ilişkilerin en önemli sebebi ise, IŞİD’in metropollerde girişeceği kanlı eylemleri seçimlerden sonraki dönemlere kadar erteletebilmek…

“Kirli, kanlı ve ihtiraslı oyunlar ülkeyi felakete sürüklüyor”

Fuat Avni’nin son derece ciddi iddialarda bulunduğu son tweet’lerine göre, ilk önce Doğu – Güneydoğu Anadolu ve sonrasında da tüm Türkiye’nin bir iç savaşa sürüklenmesi, ardından da ülkenin bir kan gölüne çevrilmesini takip eden süreçte esas amaç, ülkede fiilen başlamış bulunan rejim değişikliği sürecinin sonucunda tüm sistemin ve kurumların şiddet yoluyla, Fuat Avni’nin  ‘israfsaray‘ olarak adlandırdığı KaçAk Saray’a bağlanması, önümüzdeki Kasım ayında planlanan ‘yeniden genel seçim‘in ise sadece bir formalite haline dönüştürülmesi.

Fuat Avni’nin twitter üzerinden attığı tweet’ler yoluyla bulunduğu iddialara göre tüm bu karanlık ve kanlı oyunların arkasında dört isim bulunuyor. Flaş iddiaya göre bu isimler ise bu kanlı dönemin sonunda başbakan olması hedeflenen Yalçın Akdoğan, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, eski İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Elçiye zeval olmaz‘ diyerek Fuat Avni tarafından bugün (20 Ağustos) sabahın erken saatlerinde https://twitter.com/fuatavni_f adresinden attığı tweet’leri sırasıyla yayınlıyoruz:

1. Yezid’in devletin bekası için herkes öldürülebilir diyen devlet adamı (!) Efkan boş durmuyor.
2. Efkan, bölgedeki adamlarına verdiği talimatla iç savaşı körüklüyor. ‘Olabildiğince çok polis ölmeli, şimdilik askeri riske atmayalım’ dedi.
3. Efkan, Fidan’ın KCK içindeki adamlarıyla birlikte hareket ediyor. ‘Siz eylem yapın, biz sivil indireceğiz’ dediler.
4. Yezid’in gözünü kan bürümüş, İsrafsaray’a gelen raporlarda öldürülen sivillerin dosyalarını gördükçe keyifleniyor.
5. Polis, asker teröristlere feda edildi. Bölgedeki halkın infazı da derin devletin adamlarına bırakıldı.
6. Yakında oluşacak bir iç savaşla, rejimi askıya alan Yezid, tek adamlığını ilan edecek. ‘Bölge temizlenmeli’ ifadesi tüyler ürperticiydi.
7. Bölgedeki bazı yetkililer olayların farkında. Vicdan azabı çekiyorlar. Bir çoğu istifa edeceğini iletti.
8. Efkan istifa etmek isteyenleri MİT’e fişletiyor. Onların yerine yeni adamlarını atayacak. Yeniler kan dökmeye yeminli karanlık tipler.
9. Bölgede öz yönetim ilan edildikçe Yezid’in keyfi yerine geliyor. Diyarbakır ve Van merkezde öz yönetim ilan edilirse tepeleme başlayacak.
10. PKK/KCK üst düzey adamlarından ikisi Fidan’la doğrudan irtibatlı. Kaosu birlikte planlayıp Efkan’a sunuyorlar.
11. Yezid, Atalay’ı kızağa çekti. Efkan ve Fidan’ın yanına Akdoğan monte edildi. Akdoğan iç isyan sonrası başbakan olmaya hazırlanıyor.
12. Devletin bütün mekaniğini ellerine geçirmek için güvenlik birimlerini uzun zaman önce dizayn ettiler. Biat etmeyenler ölüme gönderiliyor.
13. Saltanatlarını devam ettirmek için gerekirse aynı anda onlarca askerin şehit edilebileceği KCK içindeki derinlere iletildi.
14. Yezid, bir an önce bölgeyi seçim yapılamaz, oy kullanılamaz hale sokmak istiyor. Kanlı ve kirli planı tıkır tıkır işliyor.
15. Yezid, bölgeyi kontrolüne alıncaya kadar IŞİD, metropollerde eylem yapmasın diye IŞİD’in bir dediğini iki etmiyor.
16. IŞİD’e göstermelik operasyonlar yapıldı ama hepsi salıverildi. Tırların nakliyesine de ağırlık verildi.
17. Yezid ve avaneleri üç ay içerisinde bütün sistemi ve kurumları İsrafsaray’a bağlama derdinde. Sonrasında seçimler formalite olacak.
18. Kirli, kanlı ve ihtiraslı oyunlarına herkesi ve her şeyi feda edecek olan bu zihniyet ülkeyi felakete sürüklüyor.

– VU/ İnadına Haber / 20 Ağustos 2015 Perşembe –

20150820_FuatAvni-DevletTeroruTweetleri

Print Friendly, PDF & Email
2017-04-27T03:15:15+00:00 20 Ağustos 2015|

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.