İran’dan Netanyahu’ya tehdit


“NETANYAHU ÖNCE KENDİNİ BATAKLIKTAN KURTARSIN”

“Gaspçı Siyonist rejimin, özellikle de cani Başbakanı’nın şimdilik içinde bulunduğu bataklıktan çıkıp bölgedeki diğer güç merkezlerine saldırma yönündeki beyhude arzularını sonraya bırakması daha iyi olacaktır.” İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Nasser Kanaani, İsrail Başbakanı Netanyahu için böyle konuştu. İsrail’in İran’a yönelik saldırının cevapsız kalmayacağını söyledi.

“SİYONİSTLERİN SALDIRILARI CEZASIZ KALMAYACAK”

Kanaani, “Gaspçı Siyonist rejimin İran hükümetine ve milletine karşı işlediği suçlar hiçbir zaman cezasız kalmadı ve kalmayacaktır. İran İslam Cumhuriyeti, İsrail rejiminin suçlarına kendi yöntemiyle karşılık verecektir” dedi.

İrandan Netanyahuya tehdit

DEVRİM MUHAFIZLARI İÇİN CENAZE TÖRENİ

İran’ın İsrail saldırısı olarak adlandırdığı Suriye’de öldürülen Devrim Muhafızları’nın cenazeleri için de yüzlerce kişi başkent Tahran’da tören için toplandı. İran Devrim Muhafızları, geçtiğimiz cumartesi Şam’da düzenlenen saldırıda İslam Devrim Muhafızları’nın beş üyesinin öldürüldüğünü açıklamıştı.

İrandan Netanyahuya tehdit

Cenazeye katılan İranlılar, 4 yıl önce ABD tarafından öldürülen Devrim Muhafızları Generali Kasım Süleymani’nin fotoğraflarının yer aldığı bir sahnenin önünde, İran bayrağının renklerine sarılı tabutları taşıdı.

İrandan Netanyahuya tehditSource link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*