Trump mahkemede davacının dinlenmesini engelledi Yargıç mahkemeden atmakla tehdit etti


Önce duruşmada davasının dinlenmesine izin vermedi. Sonra böyle savundu kendisini. “O iğrenç yargıç. O, Trump karşıtı bir adam, bu mahkemedeki herkes için aşikar. Açıkçası burada olanlar rezalet. Clinton’un atadığı biri sanırım ama bununla ne yapacağız bilmiyorum.”

Eski ABD Başkanı Donald Trump hakkında açılan 4. davadan ifade verdi. İfadesi öncesi davacı yazar Jean Caroll konuşurken Trump homurdanmaya başladı.

Trump mahkemede davacının dinlenmesini engelledi… Yargıç mahkemeden atmakla tehdit etti

Yazar konuşurken yüksek sesle “Bu bir cadı avı gerçekten bir dolandırıcılık işi” diyerek jüriyi etkilemeye çalıştı. Bunun üzerine hakim “Bu salonda bulunma hakkınızdan feragat edebilirsiniz, umarım sizi salondan çıkarmak zorunda kalmam ama bunu çok istiyor gibisiniz” dedi. Trump ise çok isterim diye yanıt verdi. “Bugünkü duruşmaya gelince, çok ilginç bir gündü. Muhtemelen fark ettiğiniz gibi, bugün tanıklık ettiğim, hiç tanımadığım, hiç ilgim olmayan büyük bir hikaye. Bu tamamen hileli bir anlaşma. Bütün bunlar hileli. Seçim müdahalesi. Bu kişinin kim olduğuna dair hiçbir fikrim yok.”

Trump mahkemede davacının dinlenmesini engelledi… Yargıç mahkemeden atmakla tehdit etti

Trump, bu seferki davada yazar Jean Caroll’a cinsel istismarda bulunduğunu reddederek yazarın itibarını zedelemekten yargılanıyor. Yazar, Trump’dan milyonlarca lira tazminat talep ediyor.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*